Pasożyty, patogeny

HomeNa co pomagaPasożyty, patogeny

SCIO wykonuje zapning (usuwanie) pasożytów i innych mikrobów, patogenów, grzybów, wykorzystuje terapię Rifa

PasożytyOrganizm wolny od toksyn, grzybów i pasożytów ma naturalne zdolności do regeneracji i naprawy komórek, silny system odpornościowy, a proces starzenia przebiega w nim wolniej.

Pasożyty potrafią ukrywać się i maskować swoją obecność, nawet układ immunologiczny nie zawsze je zauważa i zwalcza. Szczególną grupą mikroorganizmów, które często zamieszkują nasz organizm latami i bardzo trudno się ich pozbyć, są grzyby – wpływa na to dieta bogata w cukier, słodycze i produkty z białej mąki, stosowanie antybiotyków w kuracjach medycznych i hodowli zwierząt oraz wysoki poziom stresu.

Patogenne mikro i makroorganizmy (pasożyty, pierwotniaki, grzyby, bakterie, wirusy) można szybko  i bezboleśnie wykryć na badaniach  urządzeniem SCIO. Można je też skutecznie likwidować odpowiednimi terapiami biorezonansowymi SCIO.

Terapia częstotliwościowo-rezonansowa wykorzystuje fakt, iż wszystkie żywe istoty, w tym mikroorganizmy emitują fale elektromagnetyczne w określonym spektrum częstotliwości. Znając spektrum danego patogenu można go unieszkodliwić oddziałując wahaniami częstotliwości, która spowoduje zachwianie jego procesów metabolicznych i obniży aktywność życiową. W efekcie obniżona zostaje jego chorobotwórczość i toksyczność. Z tak osłabionym patogenem łatwo poradzi sobie układ immunologiczny człowieka.

 Zobacz film https://youtu.be/nCkupIqbNXo Rife Machine Killing Bacteria , Rife machine kills parasites

 

Terapia biorezonansowa powoduje usunięcie patogennych mikroorganizmów znajdujących się nawet wewnątrz naszych komórek ciała bez szkody dla nas samych lub usuwanie pasożytów jelitowych bez szkody dla naszej flory bakteryjnej, gdyż jej spectrum częstotliwości nie jest używane w trakcie zabiegu.

W wyniku wyginięcia czynników chorobotwórczych, do krwi i limfy dostaje się duża ilość toksyn, która może w trakcie terapii wywołać takie objawy jak: bóle głowy, nudności, bóle mięśni i stawów, wysypki, osłabienie, senność, zaostrzenie objawów choroby podstawowej. Dlatego w SCIO używamy programu, w którym pracujemy z krwią. Przez zabiegiem usuwania patogenów oraz bezpośrednio po zabiegu wykonujemy czyszczenie krwi z substancji toksycznych po bakteriach, pasożytach, wirusach. Dodatkowo SCIO podaje nam informację  w ilu procentach zabieg był skuteczny wiec możemy go powtarzać aż osiągniemy 100% skuteczności.

Ilość zabiegów uzależniona jest od rodzaju i ilości stwierdzonych patogenów oraz stopnia rozwoju schorzeń i zanieczyszczenia organizmu.

Zazwyczaj liczba zabiegów wynosi od 5 do 10.
Pojedynczy zabieg trwa ok  90 minut.